WNĘTRZA NA MIARĘ TWOICH MARZEŃ


Nasze projekty to dokładny przewodnik jak krok po kroku stworzyć idealną przestrzeń dla Ciebie. Dlatego na początku projektu kluczowa jest dla nas rozmowa o Twoich potrzebach i gustach. Dzięki niej zamieniamy język oczekiwań na projekt wnętrza.

  1. Najpierw przygotowujemy model 3D, aby nawet osoby pozbawione wyobraźni przestrzennej mogły zobaczyć i wyrazić swoją opinię o projekcie. Pokazujemy całą przestrzeń: meble, tapety, lampy, dekoracje itp.
  2. Następnie powstaje pełna wizualizacja, wyglądająca nieomal jak zdjęcie pomieszczenia po zakończeniu budowy z konkretnymi wspólnie z inwestorem wybranymi meblami,oświetleniem, kolorystyką i klimatem.
  3. Po otrzymaniu potwierdzenia, że wnętrze zaprojektowane jest na miarę marzeń i możliwości finansowych Klienta wykonujemy rysunki techniczne.
  4. Projekty zawierają całą specyfikacje czyli: proponowane meble, materiały - podłogi, płytki, sanitariaty, osprzęt elektryczny, lampy itp. Klient otrzymuje również informacje gdzie i w jakiej cenie może kupić potrzebne produkty.
  5. Pomagamy przy zamówieniach wszystkich materiałów.
  6. Często w imieniu klienta negocjujemy ceny.
  7. Efekt końcowy zawiera dokumentacja projektowa wraz z płytą CD z całą zawartością projektu - rys. techniczne, specyfikacje, wyceny, wizualizacje w postaci obrazków modelu 3D lub pełne wizualizacje ze światłem w zależności od zakresu pracy projektanta, który ustalamy podczas pierwszej rozmowy.